czwartek, 26 marca 2015

Afrykańskie mango - rewolucja w odchudzaniu?

Afrykańska odmiana mango występuje przede wszystkim w centralnej części Afryki w strefie lasów wilgotnych. Dorosłe osobniki dorastają nawet do 40 m wysokości. Wewnątrz owocu znajduje się pomarańczowy miąższ otaczający duże nasiono.

Owoce mango afrykańskiego mają różnorakie zastosowanie. Mogą być spożywane na surowo, w formie dżemów, galaretek a nawet używane do produkcji domowego wina. Nasiona można zjadać na surowo lub prażone. Są również wykorzystywane do produkcji oleju znajdującego zastosowanie zarówno w przemyśle spożywczym jak i kosmetycznym.

Dlaczego afrykańskie mango?


Badania wykazały iż poza dostarczaniem organizmowi wielu cennych składników (w 100 g owocu znajduje się aż 20 g wapnia), afrykańskie mango posiada nieocenione właściwości pomagające w odchudzaniu. Udowodniono, że regularne spożywanie owoców hamuje apetyt i zapewnia długotrwałe uczucie sytości. Uzyskana dzięki temu kontrola nad własnym łaknieniem pozwala niemal bezproblemowo wyeliminować z jadłospisu niezdrowe przekąski oraz ograniczyć spożywanie tłuszczów do niezbędnego minimum. Wyciąg z nasion ma właściwości oczyszczające jak również redukujące poziom cholesterolu.

Mango afrykańskie cena; koszt pojedynczego owocu waha się, w zależności od wielkości i pochodzenia, od kilku do nawet kilkunastu złotych. Mango można przechowywać nawet do 10 tyg. w temperaturze nie niższej niż 2 C. Przy zakupie należy zwracać uwagę na twardość i skórkę. Ideał to pozbawiona plan żółto-pomarańczowo-czerwona skórka oraz dość miękki, ale nie rozpadający się miąższ.

Afrykańskie mango opinie konsumentów; badania kliniczne wykazały znaczną utratę wagi i tkanki tłuszczowej w grupie badanej w porównaniu z grupą kontrolną, bez wprowadzania drastycznych zmian w żywieniu i aktywności fizycznej. Również na forach internetowych pojawia się wiele pozytywnych opinii na temat dobroczynnego działania afrykańskiego owocu.

Na fali popularności afrykańskiego mango na rynku pojawiło się wiele suplementów diety zawierających ekstrakt z nasion i owoców. Należy jednak pamiętać, że tylko oryginalne produkty sprawdzonych marek znacząco zwiększają szanse na osiągnięcie upragnionego efektu.

Suplement diety African Mango; wyciąg z afrykańskiego mango w formie kapsułek. Wytwarzany z naturalnych składników i pozbawiony zbędnych wypełniaczy wyróżnia się na tle innych suplementów. Otoczkę kapsułki, w przeciwieństwie do większości podobnych produktów, wyprodukowano z łatwo rozpuszczalnej celulozy dlatego African Mango idealnie nadaje się dla wegetarian i wegan.
Suplement jest wprawdzie droższy od swojego głównego konkurenta, jednak jakość i pewność otrzymania pełnowartościowego produktu są warte swojej ceny. Pojedyncze opakowanie zawiera 60 kapsułek i można je nabyć bezpośrednio na stronie producenta.

African Mango opinie; w sieci można znaleźć wiele opinii od zadowolonych klientów, którzy dzięki temu suplementowi szybko i skutecznie pozbyli się zbędnych kilogramów. Głosy negatywne pozostają w wyraźnej mniejszości, dlatego jedynym sposobem by przekonać się o skuteczności afrykańskiego mango jest wypróbowanie go osobiście.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz